Все для краси


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Догляд за штучними нігтями

       Щоб мати доглянуті штучні нігті, не потрібно часто бувати в дорогих салонах і проводити процедури по їх покращенню. Просто необхідно дотримуватися основних правил і норм, по догляду за ними.

     Щоб не зіпсувати поверхню синтетичного нігтя, при знятті лаку застосовують спеціальну рідину яка не містить ацетону. Крім того, бажано, не користуватися побутовою хімією, що містить цей же ацетон.

    
      Одним із основних факторів по догляду за нігтями, вважається, своєчасна корекція. При цій процедурі накладається новий шар матеріалу на ту частину нігтя, яка відросла. Приблизно раз-два на місяць потрібно робити корекцію, хоча цей період може коливатися від швидкості росту нігтя.


     Штучні нігті є набагато міцніші природних. Хоча все-таки, уникайте різких рухів рук і великого механічного навантаження, у всього ж все-таки є межа.

   
     При відвідування басейну або лазні, до нігтів потрібно відноситься надзвичайно акуратно, тому що перепади температури роблять нігті крихкими. Після такого виду процедур необхідно дати нігтям просохнути і охолонути, щоб вони стали знову міцними.


         Якщо ви будете дотримуватися цих правил, Ваші нігті тривалий час не будуть втрачати привабливий вигляд!
Друзі сайту
www.vesillya.at.ua www.zakvideo.at.ua

beautifulgirl.at.ua © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz // -->