Все для краси


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входуФОРМА НІГТІВ ТА ХАРАКТЕР

 1. КВАДРАТНА ФОРМА НІГТІВ ТА ХАРАКТЕР

  
Володаркам нігтів квадратної форми зазвичай притаманні такі особистісні якості, як дотепність, допитливість, високі інтелектуальні якості, уважність і прозорливість. Люди з квадратною формою нігтів цінують в житті впорядкованість. До всіх проблем чи удачам вони підходять з філософської точки зору. На думку спостерігачів, квадратна форма нігтів також свідчить про те, що розум такої людини домінує над почуттями. Люди з квадратною формою нігтів в роботі і в особистому житті покладаються на розум, а не на серце. Завдяки цьому вони найчастіше стають лідерами і протягом усього життя демонструють такі риси, як цілеспрямованість, напористість, наполегливість, рішучість, сміливість і незалежність. Але у внутрішньому світі особистостей з квадратною формою нігтів постійно йде боротьба - в душі у них ціле море протиріч. Тому ці люди здатні допомогти вірною порадою усім навколо, тільки не собі.

 2. ПРЯМОКУТНА (ПРЯМОУГОЛЬНАЯ) ФОРМА НІГТІВ ТА ХАРАКТЕР

  
Персони з прямокутною формою нігтів, як правило, є трудоголіками і, як говорять, майстрами на усі руки. Особистостей з прямокутними нігтями відрізняють такі риси, як максималізм, наївність, довірливість, оптимізм, доброта, емоційна відкритість і схильність ідеалізувати всіх і все. Хоча такі люди звикли покладатися на долю, вони практично завжди домагаються того, чого хочуть. При цьому персони з прямокутною формою нігтів йдуть по життю, розраховуючи тільки на свої власні сили - у підтримці з боку вони не потребують. Правда, через зайву наївність і довірливість володарі прямокутних нігтів часто бувають ошукані.

 3. ГОСТРОКІНЦЕВА (ОСТРОКОНЕЧНАЯ) ФОРМА НІГТІВ ТА ХАРАКТЕР

  
Володарі нігтів гострокінцевої форми - це найчастіше натури творчі. Спостерігачі відзначають схильність музикантів, художників, скульпторів, модельєрів та інших людей мистецтва надавати своїм нігтям загострену форму. Звичайно, така тенденція спостерігається в основному серед представниць прекрасної статі. Володарі нігтів гострокінцевої форми характеризуються такими рисами, як нестандартність мислення, мрійливість, креативність, захоплене ставлення до світу, волелюбність, пристрасність, нетерплячість, здатність швидко і серйозно захоплюватися, а також вразливість і, як результат, ранимість. Земні багатства для людей з нігтями гострокінцевої форми - ніщо в порівнянні з духовними цінностями цих осіб.

 4. ЗАОКРУГЛЕНА (КРУГЛАЯ) ФОРМА НІГТІВ ТА ХАРАКТЕР

    
Володарі нігтів круглої або овальної форми - це натури дуже емоційні, схильні до сентиментальності. Вони живуть самостійно вигаданими правилами, наполегливо вірять у свої ідеали, прагнуть до справедливості і не виносять навіть самої незначної прояви жорстокості. Вроджене призначення таких людей, на думку спостерігачів, - це миротворча діяльність.

Друзі сайту
www.vesillya.at.ua www.zakvideo.at.ua

beautifulgirl.at.ua © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz // -->