Все для краси


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

    Будь-який майстер може перерахувати базові форми нігтя, але навряд чи він зможе дати точну характеристику. Існує цілком чітка класифікація основних форм, які можуть бути запропоновані клієнту.  


Форми нігтів
:

 

     Квадратна форма нігтів найпопулярніша серед інших. Вона сама легка у виконанні. Основна характеристика-квадратні нігті мають чіткий контур і не мають закруглених країв.

 

    М'який квадрат або сквоувал - це суміш двох форм (квадрат і овал). Такожє досить популярною формою.Така форма має чіткі кути, але вони трохи закруглені. На відміну від овальної форми лінія посмішки у сквоувал не збігається за формою.

 

    Мигдалеподібна форма є класичною формою і однією з найскладніших у виконанні. Ця форма не має кутів, являє собою форму мигдального горіха.

 

    Бріджит (складна конструкція) - форма нігтів, виконана на основі квадратної бази, стислій, як стилет, що надає нігтьової пластини плавний вигин. Ніготь має дві грані, що утворює три площини на поверхні нігтя. Це найскладніша форма.

 

    Пайп (трубочка) - це гібрид квадратної і мигдалеподібної форм. Бічні грані нігтьової пластини паралельні, а вільний край має скіс під 45 градусів.

 

    Стилет теж став класикою. Візуально подовжує пальці рук. Характерною рисою є чіткий гострий кут вільного краю штучного нігтя.

 

    Ейдж, характерна риса цієї форми - наявність двох апексів і прихованого ребра жорсткості. Апекси балансують ніготь, тим самим ніготь довго носиться. Приховане ребро жорсткості з апексом захищають вільний край і нігтьове ложе від пошкоджень і травм.


Друзі сайту
www.vesillya.at.ua www.zakvideo.at.ua

beautifulgirl.at.ua © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz // -->