Все для краси


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корекція нігтів

      Найважливішим правилом для нарощування нігтів - є своєчасна корекція. Корекція нігтів робиться кожні 2-4 тижні, залежно від того наскільки швидко вони ростуть. Ніготь не повинен відростати більше ніж на 1/3 натурального розміру.
     Корекція нігтів - це не тільки заповнення матеріалом відрослі частини нігтя, а й надання їм первісного вигляду, іноді корекцію зробити складніше, ніж змоделювати нові нігті.
    Корекція буває мала , середня і велика. Як правило, при здорових недеформованих нігтях, майстер радить робити середню корекцію, коли ніготь має цілком гідний вигляд, але в очі кидається відросла частина нігтьової пластини. Як правило, середня корекція проводиться через 2-3 тижні залежно від швидкості росту нігтя.

   До малої корекції вдаються рідко, але вона необхідна, коли відбувається механічне пошкодження фінішного (заключного) покриття. Це може статися від того, що Ви неакуратно поводилися зі штучними нігтями.

     Мала корекція нігтя часто робиться за фізіологічними показниками. При хронічних захворюваннях внутрішніх органів організму або механічному пошкодженні нігтьової пластини ніготь, або всі нігті мають неправильну форму, при якій швидко порушується створена майстром архітектура нігтя. Внаслідок цього може відбуватися часткове або повне відшарування матеріалу. Тому, деяким категоріям клієнтів, щоб мати красиві нігті, корекцію потрібно робити частіше, ніж зазвичай.

     Велика корекція - це, по суті, нове нарощування нігтя, тому що відбувається зсув матеріалу на відрослі частини нігтів, змінюється архітектура нігтьової пластини аж до повного його відшаровування. Не дивуйтеся, якщо за велику корекцію майстер візьме з вас ті ж гроші, що й за нарощування нігтів. Майстрові доводиться робити навіть ще більшу роботу, ніж при нарощуванні. Майстру потрібно акуратно зняти / спиляти матеріал, заново підготувати ніготь і провести маніпуляції нарощування та дизайну нігтів. Тому, якщо ви - людина, що цінує свій і чужий час, приходьте на корекцію в той час, на який заздалегідь домовилися з майстром.

Друзі сайту
www.vesillya.at.ua www.zakvideo.at.ua

beautifulgirl.at.ua © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz // -->