Все для краси


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Міфи про моделювання нігтів

МІФ: Під штучним матеріалом натуральні нігті «не дихають».
ФАКТ: Справжній професіонал з легкістю розвіє цей міф, тому що ніготь, це частина нашого організму і отримує харчування через кровоносну систему організму.

МІФ:
Що безпечніше - використання гелю або акрилу при моделюванні нігтів. Існує думка, що акрил небезпечний для здоров'я.

ФАКТ: Цей міф найчастіше є наслідком низького професійного рівня майстра, який освоїв тільки гелеву технологію. Такий «професіонал» впевнений, що акрил має токсичну дію. Але ці речовини мають одну хімічну основу. Є ще один міф, пов'язаний з гелем, це застосування УФ-ламп, які, за твердженнями деяких, викликають рак. Але промені від УФ-ламп відрізняються за своєю природою від променів сонця або в солярії.

МІФ:
Початківці майстри часто скаржаться, що матеріали для моделювання нігтів викликають алергію.

ФАКТ:  Алергію, перш за все, викликають дрібні частинки, які утворюються при обпилювання штучних і натуральних нігтів. Потрапляючи на слизові поверхні, вони здатні викликати алергію. Тому під час процедури потрібно надягати маску і рукавички, включати витяжку, ретельно дезінфікувати інструмент і частіше мити руки.

МІФ:
Під накладними нігтями розвиваються шкідливі бактерії.

ФАКТ: Якщо ви звернулися до не професійного майстра, то проблеми почнуть рости дуже швидко. В цьому випадку, можливі не тільки розмноження бактерій, але і виникненні цвілі.
Друзі сайту
www.vesillya.at.ua www.zakvideo.at.ua

beautifulgirl.at.ua © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz // -->